تکاوب

 


 

 

طراحی لوگو (آرم)، نشان‌واره

طراحی لوگو کاری فراتر از گذاشتن هویت بصری یک برند در یک قاب است. لوگو اغلب در نگاه اول تاثیر بسزایی در درک و احساس مشتری از شرکت و همچنین تصمیم‌گیری او برای خریداری محصول آن شرکت دارد. در دنیای امروز که با لوگوهای مختلف رنگ‌آمیزی شده حتی کودکانی که توانایی بستن بند کفش خود را ندارند تنها بادیدن لوگوی هر شرکت قادر هستند تشخیص دهند هر شرکتی چه محصولی تولید می‌کند.

اگر قصد دارید هویت بصری شرکت خود را بازسازی کنید توصیه‌های زیر به شما کمک خواهد کرد:

 

1- منحصر‌به‌فرد و باهوش باشید.

در حقیقت لوگو چیزیست که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند. بنابراین اینکه تصویر شما بی‌همتا باشد و متفاوت از بقیه تصاویر موجود، بسیار مهم بوده و نکته ایست که تمام شرکتها و کمپانی‌ها درگیر آن هستند.

در انتخاب و طراحی لوگو بسیار مهم است نمادی خلق شود که از تصاویر خلق شده موجود متفاوت باشد که البته از دید بسیاری تقریبا غیر محتمل است اما باید به‌عنوان یک هدف بسیار مهم به آن نگریست. البته این نکته را نیز نباید از نظر دور داشت که هیچ ضمانتی برای اینکه لوگوی انتخابی شما توسط دیگر شرکتها و افراد استفاده نشود وجود ندارد.

 

طراحی لوگو منحصر به فرد تنها بدین معنی نیست که از شباهت لوگو به لوگوهای دیگر بپرهیزید بلکه نکته مهم در فوق‌العاده بودن آن است. گذاشتن آیکن یک صنعت و یا شرکت بر روی یک صفحه بسیار وسوسه کننده است اما مهمتر از آن فکر خللاقانه پشت آن است. برای روشن شدن این نکته به لوگوی کمپانی مرسدس بنز دقت کنید. لوگوی این شرکت یک ماشین نیست یا لوگوی شرکت هواپیمایی ویرجین‌آتلانتیک یک هواپیما نیست. آرم شرکت اپل یک کامپیوتر نیست.

 

 

خدمات ما 

 

        طراحی لوگو  |  طراحی بنر تبلیغاتی  | طراحی کاور موزیک  |  طراحی قالب وب سایت   |  طراحی وب سایت  |  طراحی پوستر و بنر ها  |  طراحی ربات  |  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  | کدنویسی و برنامه نویسی

 

 


                          Ø·Ø±Ø§Ø­ÛŒ لوگوتایپ           Ù†Ù…ونه لوگو فارسی               Ù†Ù…ونه طرح آرم

 

                                           Ø´Ø±Ú©Øª باران تجارت هیراد                                                                       Ø¢Ø²Ù…ایشگاه پزشکی آرتین                                                               Ø¨ÛŒÙ…Ù‡ تجارت